2-Br Seafront Apartment In Cannes

  • 55 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Op een welgelegen locatie op slechts 5 minuten lopen van het Palm Beach, biedt 2-slaapkamer 2-Br Seafront Apartment In Cannes plaats aan maximaal 4 gasten. Dit appartement van 55 m² met een terras is op een paar stappen verwijderd van het Handiplage strand gelegen.

Bij deze accommodatie zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een haardroger en badlakens in de badkamer.

2-Br Seafront Apartment In Cannes biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Het Musée de la Castre en de Saint-Honorat liggen respectievelijk op 2 km afstand en op afstand van 3 km tot dit 1-badkamer appartement. Te voet bent u binnen 30 minuten in het centrum van Cannes. 2-Br Seafront Apartment In Cannes is op op 25 minuten wandelen van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes gelegen. Esprit Violet busstation is op 500 meter ervandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near 2-Br Seafront Apartment In Cannes
Parenthese Azureenne Terrasse Et Plage A 2 Pas
Mobiele prijsaanbieding

Parenthese Azureenne Terrasse Et Plage A 2 Pas

18 m van de accommodatie
Premium Two-Bedroom Beach Front Apartment Palm Beach, Cannes
Mobiele prijsaanbieding

Premium Two-Bedroom Beach Front Apartment Palm Beach, Cannes

101 m van de accommodatie
1-Bd Apartment With Terrace - Mere Steps From The Beach
Mobiele prijsaanbieding

1-Bd Apartment With Terrace - Mere Steps From The Beach

132 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    27 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Huishouding

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer06029030287DP
    Veelgestelde vragen
    • Waar is 2-Br Seafront Apartment In Cannes te vinden?
      2-Br Seafront Apartment In Cannes is in de Pointe Croisette wijk van Cannes gesitueerd, binnen 2 km van het Musée de la Castre.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van 2-Br Seafront Apartment In Cannes?
      Populaire plekken in de buurt van 2-Br Seafront Apartment In Cannes zijn onder andere het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes, het Musée de la Castre, de Saint-Honorat.
    • Hoeveel kost het om bij 2-Br Seafront Apartment In Cannes te verblijven?
      De huurprijs van 2-Br Seafront Apartment In Cannes is €205.
    • Welke betaalmethoden worden in dit appartement geaccepteerd?
      Dit appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • American Express
      • Mastercard
      • Visa
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van 2-Br Seafront Apartment In Cannes?
      Restaurants in de buurt van 2-Br Seafront Apartment In Cannes zijn onder andere La Dolce Vita en Le Duplex Surf Cantina restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft 2-Br Seafront Apartment In Cannes internetverbinding?
      Ja, 2-Br Seafront Apartment In Cannes biedt Wi-Fi.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is 2-Br Seafront Apartment In Cannes?
      2-Br Seafront Apartment In Cannes heeft een totale oppervlakte van 55 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    27 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    2-Br Seafront Apartment In Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten